Kiekvienas Lietuvos moksleivis gali programuoti!

„Kompiuteriukų ralis 2020“ startuoja

„Kompiuteriukų ralis 2020“ startuoja jau nuo sausio 10 dienos!

Atrinkome 80 mokyklų, iš kurių beveik 200 mokytojų prisijungė prie šios nepamirštamos IT kelionės kartu su vaikais. Kompiuteriukų mokytojai – drąsūs, veržlūs bei kūrybingi, tad džiaugiamės, kad Lietuvos vaikai yra tokių puikių specialistų rankose. Tokių, kurie pasiryžę įveikti fondo pateiktus technologinius iššūkius, ir tokių kuriems rūpi mūsų vaikų ateitis, jų gebėjimas mąstyti bei išrasti. 

„Kompiuteriukų ralio“ vaikai

„Kompiuteriukų ralio“ 5-8 klasių moksleiviai praėjusiais metais jau planavo savo būsimų inžinerijos ir technologijų įmonių pavadinimus, patys kūrė savaeiges mašinėles bei interaktyvius žaislus. Jie mokėsi, bandė suprasti, analizavo ir tobulino savo projektus. Ir ne dėl to, kad jiems taip liepė, o dėl to, kad patys nori!

„Kompiuteriukų ralio“ vaikai jau nuo penktos klasės moka sujungti elektros grandines ir užprogramuoti, kad daiktas ar žaislas šviestų, judėtų ar skleistų garsą. Jie supranta kokios yra priežastys kažkam veikti ir tai yra technologijų kūrėjų ateitis!

„Kompiuteriukų ralio“  mokytojai

Šiais mokslo metais subūrėme ir toliau kuriame stiprią mokytojų bendruomenę. Čia mokytojai vieni kitus palaiko, dalinasi patirtimi bei naujai išmoktais dalykais. Na, o tuo tarpu Kompiuteriukų komanda rūpinasi įvairiomis instrukcijomis, renginiais, bei priemonėmis auginti smalsius vaikus bei gerinti IT švietimą Lietuvoje!

Dalinamės sąrašu mokyklų, kurios buvo atrinktos į „Kompiuteriukų ralį 2020“:

Kompiuteriuku_ralio_2020_mokytojai