Kiekvienas Lietuvos moksleivis gali programuoti!

Kompiuteriukų pagalba mokytojams – kai to labiausiai reikia!

Kompiuteriukų fondas susikūrė su tikslu gerinti IT švietimą Lietuvoje. Todėl reaguodami į neeilinę situaciją šalyje, ėmėmės iniciatyvos ir savo visą dėmesį skyrėme būti čia ir dabar, kad paruoštume kokybiškus techninius mokymus visiems Lietuvos mokytojams. Norėjome ir nuraminti mokytojus ir suteikti praktinių žinių, kad nuotolinės pamokos nebebūtų gąsdinantis iššūkis.

Mokymas nuotoliu pavyko puikiai

Pirmame atvirame webinare gyvai dalyvavo apie 8000 mokytojų! Po webinaro gavome daugybę nuoširdžių padėkų ir komplimentų. Mokytojai džiaugėsi, kad mūsų lektorius IT specialistas Kęstutis aiškiai bei paprastai išdėstė kaip pasiruošti mokymui, ką reikia žinoti. Dauguma webinaro dalyvių dėkojo ne tik už laiku, tikslingai pateiktą informaciją, bet ir už emocinį palaikymą iš mūsų fondo komandos. Juk laikotarpis išties sudėtingas ir supratingumas tokiomis aplinkybėmis labai reikalingas.

Tęsiame toliau! Konsultacijos ir QA su IT specialistu: 

Sulaukę tokio susidomėjimo, supratome, kad reikia daugiau, ir gilesnių mokymų. Taip pat, norėjome skirti asmeninio dėmesio mokytojams, atsakyti į jų klausimus, padėti spręsti problemas. Paskelbėme tęstinius 5 dienų mokymus, kuriuos taip pat vedė Kompiuteriukų komandos IT profesionalas Kęstutis Mačiulaitis.

Palietėme daug temų ir pasidalinome dar daugiau idėjų. Nuo darbo vietos namuose pasiruošimo iki techninių pamokos transliavimo galimybių. Papasakojome keletą namų darbų atsiskaitymo būdų.

Mokytojai įvertino – geriausi techniniai mokymai, kuriuose dalyvavome!

Mokytojams buvo svarbu, kad atidžiai atrinkome medžiagą bei patys turime praktikos naudojant technologijas, kurias pristatėme.

„Puikiai išdėstyta medžiaga. Laiku ir tiksliai parinkta informacija, kurios reikia būtent dabar. Ačiū už seminarą.“ – sakė Vilkaviškio pradinės mokyklos užsienio kalbos mokytoja S. Pertukonienė.

Didelė dalis mokytojų ypatingai gyrė mūsų lektorių. Anot jų, lektoriaus kantrybė bei sisteminis informacijos išdėstymas buvo be galo svarbus. Taip pat, ne vienas mokytojas užsiminė, kad mokymai buvo geriausi kuriuose yra tekę dalyvauti.

Mokymų įrašai atvirai pasiekiami mūsų puslapyje! 

Mokymus bei webinarų ciklą ruošėme norėdami, kad kuo daugiau Lietuvos mokytojų gautų ir pritaikytų technines žinias, todėl dalinamės webinarų bei mokymų įrašais. Juos rasite čia. Peržiūrėję dalinkitės bei pakvieskite žiūrėti kolegas, kurie galbūt galėjo praleisti šią naudingą informaciją. Nes juk net ir pasibaigus karantinui, skaitmeniniai įgūdžiai pasitarnaus mokymui ir ateityje klasėje ar nuotoliu!