Kiekvienas Lietuvos moksleivis gali programuoti!

Lietuvos mokyklose — 20 tūkst. kompiuteriukų

Kas toliau?Iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams“ 2017/2018 m. m. išdalino daugiau nei 20 tūkst. micro:bit įrankių Lietuvos penktokams, subūrė daugiau nei pusšimtį iniciatyvą kartu tobulėti išreiškusių mokyklų bei aktyvių mokytojų bendruomenę. 2019-aisiais siekiame stiebtis ir augti, turime dar ambicingesnių tikslų.

Kompiuteriukų klasės

60 Lietuvos mokyklų įvairiose miestuose pasieks kompiuteriukų rinkiniai, skirti visai klasei. Tai išmani, daugiau detalių ir priedų turinti techninės kūrybos įranga, leisianti moksleiviams ir mokytojams dar labiau atskleisti savo kūrybines galias. Kompiuteriukų klasių „micro:bit“ rinkiniai turės daugiau plėtinių, su kuriais vaikai galės konstruoti sudėtingesnius projektus bei įgyvendinti dar daugiau savo sumanymų.

Mokytojų bendruomenė

Tam, kad užtikrintume nuolatinį metodinį palaikymą ir motyvaciją ne tik moksleiviams, bet ir jų mokytojams, rengsime mokymus. Bursime aktyviausius, iniciatyvius mokytojus į bendruomenę, dalinsimes naujausia mokymo medžiaga bei sieksime, kad daugiausiai sprendimų pasiūlę, renginių ir pamokų surengę mokytojai būtų skatinami ir nuolat palaikomi.

60 mokyklų partnerių

Mums nesvarbu, kur moksleivis mokosi: atokioje rajono mokykloje mažame Žemaitijos miestelyje ar prestižinėje, šalies sostinės gimnazijoje. „Micro:bit“ kompiuteriukai, keliaujantys į moksleivių rankas ir jų rinkiniai kompiuteriukų klasėms visur tokie pat – tam, kad kiekvienas Lietuvos moksleivis taptų išmanios savo ateities kūrėju.

Inovatyvūs mokymosi įrankiai

Mokytis turi būti įdomu! Ir ne tik moksleiviams, bet ir mokytojams – todėl visuomet siekiame atsižvelgti į išsakomas mintis ir poreikius, kurti naujus mokymo metodus ir, svarbiausia, sužadinti smalsumą ne tik tuo, kas čia ir dabar yra dėstoma, bet tuo, ką galima sukurti naudojant kompiuteriukus, programinę įrangą, savo rankas ir mintis!

Jau dabar rengiame vebinarus, seminarus, edukacinius užsiėmimus mokytojams ir moksleiviams, 2018-ųjų pabaigoje apkeliavome kelioliką Lietuvos mokyklų pasakodami apie superkompiuterius moksleiviams kartu su jais kuriančiu „Intel“ kompanijos inžinieriumi – turime dar įdomesnių minčių 2019-iesiems!