Handbook 1: Micro:bit vartotojo vadovas mokytojams

or log in to view this course.

Mūsų komanda nori padovanoti dovaną ateities Lietuvai, įkvėpti vaikus domėtis technologijomis. Šiuo projektu siekiame ne tik skatinti programavimą, bet ir ugdyti techninę kūrybą, suprasti algoritmus, mokyti logikos, kūrybinio mąstymo bei lavinti kitus XXI a. atliepiančius įgūdžius. Esame ties ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčiu – vaikai ateityje dirbs darbus, kurių šiandien dar tiesiog nėra. Norime, kad Lietuva eitų pažangos keliu, vaikai nepakliūtų į gyvenimo nežinią, o vietoje to turėtų galimybę mokytis įgūdžių, kurie vėliau bus tokie įprasti kaip daugybos lentelė.

Mes tikime, kad vaikai yra kūrybingesni už mus ir suras pačių įvairiausių būdų panaudoti šiuos kompiuteriukus. Taip pat, žinoma, rūpinsimės, kad deramą pagalbą dirbant su „BBC Micro:bit” gautų ir mokytojai, kurie galėtų padėti vaikams susiorientuoti, rasti įdomių idėjų ir pagelbėtų, kuomet kas nors nesiseks.

„BBC micro:bit” gali padėti besimokantiesiems tiesiogiai suprasti technologijas ir skaičiavimus, taip suteikiant galimybę taikyti sudėtingas mąstymo, analizės ir problemų sprendimo strategijas.

Lessons

Kompiuteriukų iniciatyva

Length: 30 minutesComplexity: Easy

2015 m. kovo mėn. BBC pradėjo kampaniją „Make It Digital”. Jos tikslas buvo įkvėpti jaunąją kartą skatinant programavimą, programų kūrimą ir norą pažinti skaitmenines technologijas. Siekiama vystyti skaitmeninį kūrybiškumą taip,…

Darbas su JavaScript blokelių redaktoriumi

Nueikite į makecode.microbit.org puslapį, arba pasirinkite „Let’s code” iš titulinio puslapio meniu. Pasirinkite JavaScript Block editor punktą „Let’s code” Blokelių redaktoriaus darbo laukas 0. Kodo redaktoriaus erdvė1. Blocks – naudojamas…

Micro:bit – kas toliau?

Length: 15 minutes

Šioje pamokoje registruoti ir kursuose dalyvaujantys vartotojai gali atsisiųsti pilną kursų medžiagą. Sėkmės!