Idėja

Mūsų komanda nori padovanoti dovaną ateities Lietuvai, įkvėpti vaikus domėtis technologijomis.

Tai – ne tik programavimas, bet ir techninė kūryba, algoritmai, logika, kūrybinis mąstymas, mokymasis mokytis ir daugelis kitų įgudžių.
Esame ant ketvirtosios industrinės revoliucijos slenksčio, vaikai ateityje dirbs darbus, kurių šiandien dar nėra. Norime, kad Lietuva eitų pažangos keliu, o vaikai nepakliūtų į gyvenimo nežinią ir turėtų galimybę įgauti įgudžius, kurie vėliau bus tokie įprasti kaip daugybos lentelė.

Mes siekiame aprūpinti penktokus mikrovaldikliais BBC Micro:bit. Šie maži įrenginiai yra puikus įrankis norint konkuruoti dėl vaikų dėmesio ir padeda jiems susipažinti, išbandyti save programuojant ir kuriant įdomias programėles. Pažaisti žaidimus su šiais įrenginiais galima, tačiau teks pačiam juos susiprogramuoti. O atrodo šis kompiuteriukas šitaip:

Mes tikime, kad vaikai yra kūrybingesni už mus ir suras pačių įvairiausių būdų panaudoti šiuos kompiuteriukus. Taip pat, žinoma, rūpinsimės, kad deramą pagalbą dirbant su micro:bit’ais gautų ir mokytojai, kurie galėtų padėti vaikams susiorientuoti, rasti įdomių idėjų ir padėti kai kas nors nesiseks.

Galiausiai, norime, kad kuo daugiau žmonių prisidėtų prie projekto, o talentas technologijose taptų įprastu ir pripažįstamu ne ką mažiau, nei talentas menuose ar sporte.

Informaciją apie visas šias veiklas rasite šiame tinklalapyje, na, o jeigu iškils klausimų – rašykite juos mums nurodytais kontaktais.